Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Frog na motorze - czyli jak zrobić...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Frog na motorze - czyli jak zrobić...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 15:04

Myślałem, że portal taki jak ten nie będzie pisać słowa "MOTOR"...<br><hr>Bubu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 15:25

Komentatorzy napisał(a):"Mamy marazm gospodarczy, dziurę budżetową wielkości czarnej dziury, ZUS, żenujących polityków kształtujących naszą rzeczywistość, bezmyślne prawo, chorą biurokrację, katastrofę demograficzną, coraz gorsze szkolnictwo, Ruskich za wschodnią granicą, korporacje i banki za zachodnią." - poważnie redaktorze Lovtza? Tych rzeczy nie ma na ich portalu? Chyba nam próbujesz wciskać kit zawinięty w sreberko. Najwidoczniej trzeba nagłaśniać, aby do niektórych dotarło. Wierz mi, wszyscy na tym skorzystają. Redaktor Lovtza nie chce nagłaśniać spraw przeciwko nieodpowidzialnym motocyklistom. Księża mówią po co nagłaśniać tak sprawy molestowania. Urzędnicy po co nagłaśniać sprawy błędów. Kto tu więc traktuje ludzi jak idiotów? Ci, którzy trzymają sprawy "cicho" czy je nagłaśniają?<br><hr>Marcin<br>
Dobre podsumowanie artykułu mającego wszystkie cechy 'kupy w sreberku'.
<br><hr>GRZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 15:34

Komentatorzy napisał(a):Myślałem, że portal taki jak ten nie będzie pisać słowa "MOTOR"...<br><hr>Bubu<br>
a czemu nie? Takie określenie motocykla jest, było i będzie używane.
Osobiście bardziej mnie irytuje określenie motonita ale tego jakoś nikt się nie czepia.<br><hr>aaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 15:55

Komentatorzy napisał(a):Myślałem, że portal taki jak ten nie będzie pisać słowa "MOTOR"...<br><hr>Bubu<br>
Określenie MOTOR , jako potoczne dla określenia motocykla, dopuszcza SJP . Co więcej, ponoć wyróżnia się ponad 100 wyrazów bliskoznacznych dla słowa motor, nie związanych z motoryzacją :)<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 16:05

Komentatorzy napisał(a):" i słabej technice jazdy upala swojego GSX-Ra."
Szkoda tylko ze ten Kierowca o słabej technice jazdy jest za każdym razem w pierwszej 3 na Poznaniu :)
Pozdrawiam .<br><hr>Anonim<br>
Komentatorzy napisał(a):a od kiedy to sie rowna dobrej technice jazdy?<br><hr>hhh<br>
Komentatorzy napisał(a):Aby zrobić czas w granicach 1:40 na Pozaniu to jako takie u umiejetnosci trzeba posiadac , ci co znaja ta osobe wiedza Jak jezdzi wiec troche smiesza mnie komentarze typu : mistrz prostej itp . <br><hr>anonim <br>
Mnie jego umiejętności na torze nie interesują, a o prędkości nie będę się wypowiadał, bom sam nie święty. Natomiast przelecenie wszystkich czerwonych świateł przekracza mój próg tolerancji - w moim mieście to plaga i przyczyna niejednego nieszczęścia !<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 16:40

Co to za artykuł.. Piszącemu go polecam zmienić zawód/hobby bo jest w tym co najwyżej cienki. "skrajnie mało odpowiedzialny człowiek o (moim zdaniem) dużych problemach z głową i słabej technice jazdy upala swojego GSX-Ra." - na to zdanie poprostu brak słów, autor zrobił dokładnie to samo o czym później tak długo i bezsensownie się rozwodzi<br><hr>SZNAPS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 17:28

Niestety ale ścigacz stał się właśnie taką kupą w pazłotku... kedyś pisaliście o motocyklach, robiliście testy a teraz kupa, kupę kupą pogania.... i dla tego coraz rzadziej tu zaglądam<br><hr>bbbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 17:48

Komentatorzy napisał(a):Co to za artykuł.. Piszącemu go polecam zmienić zawód/hobby bo jest w tym co najwyżej cienki. "skrajnie mało odpowiedzialny człowiek o (moim zdaniem) dużych problemach z głową i słabej technice jazdy upala swojego GSX-Ra." - na to zdanie poprostu brak słów, autor zrobił dokładnie to samo o czym później tak długo i bezsensownie się rozwodzi<br><hr>SZNAPS<br>
Zgadzam się, poza tym kierowca gixera MA DOSKONAŁĄ technikę jazdy, skoro potrafi tak dobrze manewrować motocyklem oraz w tym samym czasie rozglądać się za innymi kierowcami. Nie mniej jednak jest to zbyt brawurowe zachowanie i między innymi przez takich motocyklistów ludzie nazywają nas dawcami.
Autorem jest chyba ktoś, kto nigdy nie miał kontaktu z motocyklem ani motocyklową pasją skoro takimi słowami się wyraża.<br><hr>Kornel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 17:57

Cwaniak jedzie Grunwaldzką w nocy. Takie to ujmujące. Szkoda, że nie było lekkiego oblodzenia, to wreszcie byłoby bezpieczniej i normalni motocykliści, jak również i inni uczestnicy ruchu drogowego mogliby jeździć w spokoju, bez obawy, że zaraz im ten ***** (wstaw dowolne potoczne określenie, które wg Ciebie pasuje do tego...nieodpowiedzialnego wariata) gdzieś wyjedzie. Szkoda, że akurat do Gdańska zawitał ten idiota :/<br><hr>Ergollum
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 18:06

chętnie bym mu zajechał drogę...<br><hr>nissan patrol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 18:09

Swietny artykul. Az milo sie czyta jak ktos bez pardonu potrafi przedstawic w taki sposob otaczajace nas gowno... Pozdrawiam<br><hr>Spiryt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 18:20

Hej... a właściwie dlaczego Pan na filmie ma złą technikę, bo nie bardzo rozumiem. I dlaczego "upala" gixa... Te motocykle zostały zaprojektowane tak, żeby pracować w tych przedziałach... Pomijam jego idiotyzm, ale zastanowiło mnie to stwierdzenie autora. I właśnie nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą techniką? Czy każdy z nas podczas przejażdżki nocą po mieście myśli o jeździe technicznej? Po prostu czasami się chce pozapierdalać... mniej lub bardziej odpowiedzialnie, ten człowiek oczywiście robi to nie odpowiedzialnie..<br><hr>Sulik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 19:05

sam masz problemy z głową... w d*** byłeś g.... widziałeś nie masz o tym bladego pojęcia jak to jest jak jeździsz na moto ... nic tylko za ryj i o ziemie nie wiem kto to pisał wszystko ale nawet nie przeczytałem połowy ...<br><hr>Alien
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 19:07

Niestety Lovtza ma rację, świat schodzi na psy. Media są takie jak użytkownicy, a użytkownicy stopniowo staczają się do poziomu małpy (za przeproszeniem małpy). Zniknęły gdzieś autorytety, pęd do wiedzy i szacunek do samego siebie. Nikogo już nie obchodzi jak działa silnik czy komputer, jak się nazywa najdłuższa rzeka świata albo co jest w kosmosie bo i po co komu taka wiedza? Starsi łakną wiedzy komu się powinęła noga, kto kogo zabił i kto z kim spał. Młodsi mają na wszystko wyj..bane, dla nich liczy się lans. Jeśli akurat nie grają w gry to się popisują by natychmiast swoje wyczyny przenieść do internetu. To nic że ktoś niema pojęcia o jeździe na motocyklu i naraża życie innych, ale umie odwijać i ma przecież MOTOR (nie piszę motocykl bo gawiedź tego słowa nie używa), nie jest nawet ważne że kupił go często tata u którego synalek siedzi na garnuszku od lat. Liczy się przecież LANS, fura skóra i komóra i nie ważne że nic za swoje...Niestety, mimo że są jeszcze ludzie normalni to właśnie głupcy nadają rytm świata, to w ich cieniu znikają m. innymi normalni motocykliści czy kierowcy. Nikt się nad tym nie zastanawia bo i po co, gawiedź przecież pragnie sensacji...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 19:14

po pierwsze kilometr tekstu o niczym, po drugie czy tylko moim zdaniem "wariat" na motorze może zrobic krzywdę tylko sobie? wiec prędzej czy później dopadnie go karma albo inna *uka i po zawodach...<br><hr>rtdjdfj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 19:26

kilka razy przejechał na czerwonym i od razu wariat. Oj tam oj tam<br><hr>kristox
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 20:10

Artykuł nie dość, że napisany świetnym stylem, to jeszcze pokazujący czystą kwintesencję jakości życia, jakie nas otacza. Szkoda tylko, że oprócz komentujących "Spiryt" i "Marian65", nikt nie zrozumiał przekazu kryjącego się w tekście.<br><hr>Pabblo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 20:17

Komentatorzy napisał(a):Hej... a właściwie dlaczego Pan na filmie ma złą technikę, bo nie bardzo rozumiem. I dlaczego "upala" gixa... Te motocykle zostały zaprojektowane tak, żeby pracować w tych przedziałach... Pomijam jego idiotyzm, ale zastanowiło mnie to stwierdzenie autora. I właśnie nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą techniką? Czy każdy z nas podczas przejażdżki nocą po mieście myśli o jeździe technicznej? Po prostu czasami się chce pozapierdalać... mniej lub bardziej odpowiedzialnie, ten człowiek oczywiście robi to nie odpowiedzialnie..<br><hr>Sulik<br>
technika to: umiejętność trzymania obrotów silnika, prędkości, balansowania motocyklem, używania gazu itd. Masz racje że czasami się chce $%^^&. Jednak jeśli masz technikę to nie musisz o niej myśleć, żeby ją wykorzystać bo po prostu ją masz. Jak na moje oko koleś cierpi na amfetaminową trzepaczkę.<br><hr>Tobiasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 20:33

Media sie staczają, a to dobre. Conent scigacza (albo jak kto woli sikacza) to ostatnio same tematy i obrazki dla gimbazy - skad bierze sie oglądalność, która przekłada sie na $$$. <br><hr>zet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 21:13

Komentatorzy napisał(a):Artykuł nie dość, że napisany świetnym stylem, to jeszcze pokazujący czystą kwintesencję jakości życia, jakie nas otacza. Szkoda tylko, że oprócz komentujących "Spiryt" i "Marian65", nikt nie zrozumiał przekazu kryjącego się w tekście.<br><hr>Pabblo<br>
ja zrozumiałem, pozdrawiam<br><hr>domm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr