Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Patelnia Chabówka - historia prawdziwa
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Patelnia Chabówka - historia prawdziwa

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 25/10/2014, 23:03

Komentatorzy napisał(a):Może zacznę trochę inaczej niż pozostali, kiedyś pomykałem sobie drogą przez las, drogą w dość opłakanym stanie ale ładny kawałek asfaltu się zaczął i w końcu wyprzedzam wlekący się samochód. Gdy już minąłem jego przedni zderzak z bocznej ścieżki wybiegł mi piesek, który zatrzymał się na środku "mojego" pasa. Do najbliższych zabudowań było ok 1 km więc nie był to bezludzie. W chwili zakończenia wyprzedzania miałem jakieś 140? czy co coś koło tego...Od tamtego czasu nie przekraczam 110/120km/h mimo że jest to totalne bezludzie, droga równa jak stół i asfalt ciepły. W tamtej sytuacji akurat nic się nikomu nie stało i piesek na szczęście się cofnął ale nauka nie poszła w las :)
Czy prędkość na drogach publicznych jest ok? Wg mnie nie, za dużo możliwości dzwona/latania po rowach itd. Można być super kierownikiem, opanować do perfekcji maszynę ale nie da się przewidzieć co może się wydarzyć a i tak wiadomo, że motocykliści zawsze są na przegranej pozycji przy spotkaniu z samochodem/liście/zwierzęta/puste butelki itd. Jeśli każdy z nas dobrze się rozejrzy okaże się, że w pobliżu 100 czy 200km jest tor, wejściówka kosztuje 30zł/1h jazdy to wniosek nasuwa się sam. :)<br><hr>klimek2<br>
Najlepszy wniosek to sprzedać motura i kupić puchę. Co ma dwa koła kiedyś się przewróci, a pucha nie i na dodatek ma poduszki powietrzne i strefy zgniotu... ;-P<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 13:04

BLE BLE BLE, PIERDU, PIERDU, wiatr we wlosach, adrenalina, wspaniali ludzie, pasja, klang silnika, kocham szybkosc i cale stado podobnych ****. Nie da sie czytac tej amatorszczyzny i debilnych postow. Droga publiczna sluzy do przemieszczania sie z punktu do punktu i tak ma zostac. Kto chce polatac uchem po asfalcie robi sprzeta na tor i tam pokazuje, ze ma jaja albo , ze jest cieniasem. Kogo nie stac na zrobienie moto na tor jezdzi po torze tym co ma. Torow w Europie dostatek. Na rzut beretem Slovakia Ring, Brno, Most, Lausitz, Hungaroring czy Panonia. A i w Polandii jest gdzie polatac. Poznan, Lublin ect. Wiec debilom z Chabowki powinni zabierac prawa jazdy i rekwirowac motocykle a oddawac dopiero na torze. <br><hr>cmoknijcie mnie w rzyc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 13:04

BLE BLE BLE, PIERDU, PIERDU, wiatr we wlosach, adrenalina, wspaniali ludzie, pasja, klang silnika, kocham szybkosc i cale stado podobnych ****. Nie da sie czytac tej amatorszczyzny i debilnych postow. Droga publiczna sluzy do przemieszczania sie z punktu do punktu i tak ma zostac. Kto chce polatac uchem po asfalcie robi sprzeta na tor i tam pokazuje, ze ma jaja albo , ze jest cieniasem. Kogo nie stac na zrobienie moto na tor jezdzi po torze tym co ma. Torow w Europie dostatek. Na rzut beretem Slovakia Ring, Brno, Most, Lausitz, Hungaroring czy Panonia. A i w Polandii jest gdzie polatac. Poznan, Lublin ect. Wiec debilom z Chabowki powinni zabierac prawa jazdy i rekwirowac motocykle a oddawac dopiero na torze. <br><hr>cmoknijcie mnie w rzyc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 13:27

Komentatorzy napisał(a):BLE BLE BLE, PIERDU, PIERDU, wiatr we wlosach, adrenalina, wspaniali ludzie, pasja, klang silnika, kocham szybkosc i cale stado podobnych ****. Nie da sie czytac tej amatorszczyzny i debilnych postow. Droga publiczna sluzy do przemieszczania sie z punktu do punktu i tak ma zostac. Kto chce polatac uchem po asfalcie robi sprzeta na tor i tam pokazuje, ze ma jaja albo , ze jest cieniasem. Kogo nie stac na zrobienie moto na tor jezdzi po torze tym co ma. Torow w Europie dostatek. Na rzut beretem Slovakia Ring, Brno, Most, Lausitz, Hungaroring czy Panonia. A i w Polandii jest gdzie polatac. Poznan, Lublin ect. Wiec debilom z Chabowki powinni zabierac prawa jazdy i rekwirowac motocykle a oddawac dopiero na torze. <br><hr>cmoknijcie mnie w rzyc<br>
Kolego debila poznać po chamstwie i po chęci narzucenia wszystkim w koło własnego zdania. Wsiadaj więc na traktor i ruszaj orać pole tam będziesz bezpieczny. Jeśli jednak kiedyś dorobisz się szybkiego sportowego motocykla to zrozumiesz w czym rzecz a wtedy pogadamy...Nie każdego musi bawić jazda w kółko...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 13:40

Patelnia będzie zawsze do czasu aż ktoś z mądrych decydentów/a takowych obecnie nie ma/ zrozumie że tor w okolicach Krakowa przeniesie miłośników mocnych wrażeń z Chabówki właśnie tam.
Takich patelni w Polsce jest trochę i społeczeństwo powinno zrozumieć że budowa torów choć nie tania przyniesie wymierne efekty.
Odniesienie to boiska Orlika gdzie większość młodzieży już nie kopie piłki pod oknami bloków tylko właśnie tam się spotyka w celach sportowych.<br><hr>senekkorzenna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 20:07

Komentatorzy napisał(a):BLE BLE BLE, PIERDU, PIERDU, wiatr we wlosach, adrenalina, wspaniali ludzie, pasja, klang silnika, kocham szybkosc i cale stado podobnych ****. Nie da sie czytac tej amatorszczyzny i debilnych postow. Droga publiczna sluzy do przemieszczania sie z punktu do punktu i tak ma zostac. Kto chce polatac uchem po asfalcie robi sprzeta na tor i tam pokazuje, ze ma jaja albo , ze jest cieniasem. Kogo nie stac na zrobienie moto na tor jezdzi po torze tym co ma. Torow w Europie dostatek. Na rzut beretem Slovakia Ring, Brno, Most, Lausitz, Hungaroring czy Panonia. A i w Polandii jest gdzie polatac. Poznan, Lublin ect. Wiec debilom z Chabowki powinni zabierac prawa jazdy i rekwirowac motocykle a oddawac dopiero na torze. <br><hr>cmoknijcie mnie w rzyc<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego debila poznać po chamstwie i po chęci narzucenia wszystkim w koło własnego zdania. Wsiadaj więc na traktor i ruszaj orać pole tam będziesz bezpieczny. Jeśli jednak kiedyś dorobisz się szybkiego sportowego motocykla to zrozumiesz w czym rzecz a wtedy pogadamy...Nie każdego musi bawić jazda w kółko...<br><hr>marian65<br>
Czegoś nie kumam... Czy to jest jakaś tajemnica że na drogach - jakby nie patrzeć - publicznych obowiązują jednak pewne zasady i między innymi ograniczenia prędkości. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania 200 konnej maszyny i męczenia się na niej jadąc 50tką. Żeby pojeździć po mieście i nie tylko i nie martwić się każdym spotkaniem z policjantem - "złąpał mnie na suszarkę jak leciałęm 100 na 50tce" - wystarczy zakup 500tki i to aż nadto.

Takie teksty "dorobisz, zrozumiesz" mogą doprowadzić co najwyżej do tego że jakaś grupa przeforsuje rozwiązanie stosowane bodaj w Danii: kupujesz sportowe auto to dowalają ci podatek rejestracyjny czy coś podobnego, bo nikt tam nie jest idiotą żeby wierzyć że mając 200 albo 300 koni pod stopą każdy będzie się w ruchu ulicznym toczył zgodnie z przepisami i czasem wbijąc maksymalnie 3ci bieg. Ludzie kupują tam sportowe auta, ładują na lawetę i wiozą pod dom. W ten sposób nie płacą, bo auta nie rejestrują. Auto stoi dopóki właściciela nie najdzie chęć jazdy, a wtedy pakuje je na lawetę i wiezie na tor. I zasuwa tam nawet 300 km/h i nikt nawet okiem nie mrugnie. Być może podobne zasady obowiązują tam również szybkie motocykle, nie wiem, ale na logikę powinny.

Zasada wg mnie jest prosta - jedziesz drogą publiczną to przestrzegasz wszystkich przepisów jakie na niej obowiązują.
Jest duża szansa że nie zrobisz krzywdy sobie i/lub innym.
Jeśli nie to poszukaj innego miejsca/hobby wyzwalającego adreanlinę. Na przykład zacznij skakaś na spadochronie albo uprawiać akrobację lotniczą... Też hektolitry adrenaliny i endorfin.<br><hr>mentalom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 21:45

troche taki zakret nazcyzów ,,<br><hr>voody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 22:41

Wszystko pięknie do czasu...oczywiscie do czasu wypadku.Wyobraznia kształtuje się w ogniu rzeczywistości.A rzeczywistość to szpital w polskim wydaniu,brak odszkodowania ,bo slady takich wojaży natychmiast pojawiaja sie na fb...<br><hr>Amator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 23:36

Niedawno pisaliscie o ducati 999 na patelniach - ostatnio gosc je tam skasował. Przy okazji na FB wybrano mistrzow patelni 2014. Zdjęcie zwyciezcy w kat. 1000cc potwierdza teorie , ze jedyne co sie liczy w tym srodowisku, to dotknięcie kolanem asflatu. a to kwestia czasu kiedy gosc sie wyjebie.<br><hr>zet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2014, 23:42

Komentatorzy napisał(a):Niedawno pisaliscie o ducati 999 na patelniach - ostatnio gosc je tam skasował. Przy okazji na FB wybrano mistrzow patelni 2014. Zdjęcie zwyciezcy w kat. 1000cc potwierdza teorie , ze jedyne co sie liczy w tym srodowisku, to dotknięcie kolanem asflatu. a to kwestia czasu kiedy gosc sie wyjebie.<br><hr>zet<br>
i jeszcze lepsza fota <a href="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10390136_665104503543369_728373401664299241_n.jpg?oh=803c440dd8a677dd65b82d958a88db92&oe=54B02B7D&__gda__=1420942144_6ce4eefed9b0e883beae0635dbabd208" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10390136_665104503543369_728373401664299241_n.jpg?oh=803c440dd8a677dd65b82d958a88db92&oe=54B02B7D&__gda__=1420942144_6ce4eefed9b0e883beae0635dbabd208</a><br><hr>zet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 00:05

Komentatorzy napisał(a):Może zacznę trochę inaczej niż pozostali, kiedyś pomykałem sobie drogą przez las, drogą w dość opłakanym stanie ale ładny kawałek asfaltu się zaczął i w końcu wyprzedzam wlekący się samochód. Gdy już minąłem jego przedni zderzak z bocznej ścieżki wybiegł mi piesek, który zatrzymał się na środku "mojego" pasa. Do najbliższych zabudowań było ok 1 km więc nie był to bezludzie. W chwili zakończenia wyprzedzania miałem jakieś 140? czy co coś koło tego...Od tamtego czasu nie przekraczam 110/120km/h mimo że jest to totalne bezludzie, droga równa jak stół i asfalt ciepły. W tamtej sytuacji akurat nic się nikomu nie stało i piesek na szczęście się cofnął ale nauka nie poszła w las :)
Czy prędkość na drogach publicznych jest ok? Wg mnie nie, za dużo możliwości dzwona/latania po rowach itd. Można być super kierownikiem, opanować do perfekcji maszynę ale nie da się przewidzieć co może się wydarzyć a i tak wiadomo, że motocykliści zawsze są na przegranej pozycji przy spotkaniu z samochodem/liście/zwierzęta/puste butelki itd. Jeśli każdy z nas dobrze się rozejrzy okaże się, że w pobliżu 100 czy 200km jest tor, wejściówka kosztuje 30zł/1h jazdy to wniosek nasuwa się sam. :)<br><hr>klimek2<br>
Komentatorzy napisał(a):Najlepszy wniosek to sprzedać motura i kupić puchę. Co ma dwa koła kiedyś się przewróci, a pucha nie i na dodatek ma poduszki powietrzne i strefy zgniotu... ;-P<br><hr>marian65<br>
Każdy ustala swoje granice... Ma do tego prawo. Przewróciło się, niech leży ... A potem z automatu motocyklista to dawca dla Kowalskiego<br><hr>Klaudee
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 09:55

Komentatorzy napisał(a):BLE BLE BLE, PIERDU, PIERDU, wiatr we wlosach, adrenalina, wspaniali ludzie, pasja, klang silnika, kocham szybkosc i cale stado podobnych ****. Nie da sie czytac tej amatorszczyzny i debilnych postow. Droga publiczna sluzy do przemieszczania sie z punktu do punktu i tak ma zostac. Kto chce polatac uchem po asfalcie robi sprzeta na tor i tam pokazuje, ze ma jaja albo , ze jest cieniasem. Kogo nie stac na zrobienie moto na tor jezdzi po torze tym co ma. Torow w Europie dostatek. Na rzut beretem Slovakia Ring, Brno, Most, Lausitz, Hungaroring czy Panonia. A i w Polandii jest gdzie polatac. Poznan, Lublin ect. Wiec debilom z Chabowki powinni zabierac prawa jazdy i rekwirowac motocykle a oddawac dopiero na torze. <br><hr>cmoknijcie mnie w rzyc<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego debila poznać po chamstwie i po chęci narzucenia wszystkim w koło własnego zdania. Wsiadaj więc na traktor i ruszaj orać pole tam będziesz bezpieczny. Jeśli jednak kiedyś dorobisz się szybkiego sportowego motocykla to zrozumiesz w czym rzecz a wtedy pogadamy...Nie każdego musi bawić jazda w kółko...<br><hr>marian65<br>
Nie zgadzam się z Tobą. Twoje hobby nie upoważnia Ciebie do łamania przepisów. Dróg publicznych i zakrętów na nich nie stworzono dla frajdy właścicieli przecinaków, tylko do przemieszczania się, również traktorów. Tu nie chodzi o narzucanie własnego zdania, tylko o elementarne poszanowanie ustalonych zasad. Jeśli doszłoby do tego, że każdy będzie naginał przepisy wg własnego widzi mi się, to faktycznie będzie strach wyjść z domu. Przyznaję Ci natomiast rację, że kolega niepotrzebnie użył epitetów. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 09:57

Komentatorzy napisał(a):BLE BLE BLE, PIERDU, PIERDU, wiatr we wlosach, adrenalina, wspaniali ludzie, pasja, klang silnika, kocham szybkosc i cale stado podobnych ****. Nie da sie czytac tej amatorszczyzny i debilnych postow. Droga publiczna sluzy do przemieszczania sie z punktu do punktu i tak ma zostac. Kto chce polatac uchem po asfalcie robi sprzeta na tor i tam pokazuje, ze ma jaja albo , ze jest cieniasem. Kogo nie stac na zrobienie moto na tor jezdzi po torze tym co ma. Torow w Europie dostatek. Na rzut beretem Slovakia Ring, Brno, Most, Lausitz, Hungaroring czy Panonia. A i w Polandii jest gdzie polatac. Poznan, Lublin ect. Wiec debilom z Chabowki powinni zabierac prawa jazdy i rekwirowac motocykle a oddawac dopiero na torze. <br><hr>cmoknijcie mnie w rzyc<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego debila poznać po chamstwie i po chęci narzucenia wszystkim w koło własnego zdania. Wsiadaj więc na traktor i ruszaj orać pole tam będziesz bezpieczny. Jeśli jednak kiedyś dorobisz się szybkiego sportowego motocykla to zrozumiesz w czym rzecz a wtedy pogadamy...Nie każdego musi bawić jazda w kółko...<br><hr>marian65<br>
Komentatorzy napisał(a):Czegoś nie kumam... Czy to jest jakaś tajemnica że na drogach - jakby nie patrzeć - publicznych obowiązują jednak pewne zasady i między innymi ograniczenia prędkości. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania 200 konnej maszyny i męczenia się na niej jadąc 50tką. Żeby pojeździć po mieście i nie tylko i nie martwić się każdym spotkaniem z policjantem - "złąpał mnie na suszarkę jak leciałęm 100 na 50tce" - wystarczy zakup 500tki i to aż nadto.

Takie teksty "dorobisz, zrozumiesz" mogą doprowadzić co najwyżej do tego że jakaś grupa przeforsuje rozwiązanie stosowane bodaj w Danii: kupujesz sportowe auto to dowalają ci podatek rejestracyjny czy coś podobnego, bo nikt tam nie jest idiotą żeby wierzyć że mając 200 albo 300 koni pod stopą każdy będzie się w ruchu ulicznym toczył zgodnie z przepisami i czasem wbijąc maksymalnie 3ci bieg. Ludzie kupują tam sportowe auta, ładują na lawetę i wiozą pod dom. W ten sposób nie płacą, bo auta nie rejestrują. Auto stoi dopóki właściciela nie najdzie chęć jazdy, a wtedy pakuje je na lawetę i wiezie na tor. I zasuwa tam nawet 300 km/h i nikt nawet okiem nie mrugnie. Być może podobne zasady obowiązują tam również szybkie motocykle, nie wiem, ale na logikę powinny.

Zasada wg mnie jest prosta - jedziesz drogą publiczną to przestrzegasz wszystkich przepisów jakie na niej obowiązują.
Jest duża szansa że nie zrobisz krzywdy sobie i/lub innym.
Jeśli nie to poszukaj innego miejsca/hobby wyzwalającego adreanlinę. Na przykład zacznij skakaś na spadochronie albo uprawiać akrobację lotniczą... Też hektolitry adrenaliny i endorfin.<br><hr>mentalom<br>
Zgadzam się z Tobą w 100% Nic dodać, nic ująć.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 10:11

Komentatorzy napisał(a):Patelnia będzie zawsze do czasu aż ktoś z mądrych decydentów/a takowych obecnie nie ma/ zrozumie że tor w okolicach Krakowa przeniesie miłośników mocnych wrażeń z Chabówki właśnie tam.
Takich patelni w Polsce jest trochę i społeczeństwo powinno zrozumieć że budowa torów choć nie tania przyniesie wymierne efekty.
Odniesienie to boiska Orlika gdzie większość młodzieży już nie kopie piłki pod oknami bloków tylko właśnie tam się spotyka w celach sportowych.<br><hr>senekkorzenna<br>
Oczywiście byłoby pięknie ale to nie działa tak, że jeżeli nie ma toru, to można łamać przepisy. Poza tym z treści wypowiedzi jednego z motocyklistów wynika, że był na torze ale to nie jest to. W związku z tym Twoje twierdzenie o rozwiązaniu w ten sposób problemu, też wydaje się mocno dyskusyjne. Prawda jest taka, że jesteśmy biednym krajem, którego nie stać na budowę torów w każdym województwie, tak by zaspokoić potrzeby powiedzmy sobie szczerze wąskiej grupy społeczeństwa. Pomijając fakt, iż jazda po torze jest zwykle płatna i zapewne wielu stwierdzi, że po co płacić skoro mam za free "Patelnię Chabówka". <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 10:25

"W ciągu ostatnich lat pożegnaliśmy kilku świetnych motocyklistów."
Nie tacy świetni, skoro zabili się na własne życzenie.....<br><hr>szatan667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 14:22

na drogach publicznych jeździ się może nie zawsze zgodnie z przepisami ale bezpiecznie.
na patelni w chabówce jazda z prędkością 150+km/h nie jest bezpieczna. zapomina się o tym ilu ludzi straciło tam życie - na własne życzenie.
na kolano schodzi siÄ™ na torze a nie na drodze publicznej<br><hr>cdkk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 18:54

Bezpieczeństwo jest proporcjonalne do ilości krzyży, które tam wyrosły.<br><hr>Dobry
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 22:41

myślałem że będzie tu więcej komentarzy ale temat widze juz obleciany doszczętnie. Tez tam bywam co jakis czas i to miejsce przyciaga atmosferą. Nie zakrętami, asfaltem, widokami, profilem drogi (choc wszysto jest tam z tych rzeczy) a sa lepsze winkle chocby w Bieszczadach ale własnie atmosfera, tymi ludzmi 'publika' i fotorelacja. Byłem tam i kiedy 'patrzył tłum' i wtedy gdy było pusto jak po eboli i nie ma porównania. Gdy jedzie sie tam samemu bez tego wszystkiego, ludzi otoczki, i mija nas zaledwie kilka aut to sie nawet nie chce zejsc na kolano! Nie ma widowiska, motywacji ani chęci. To cos na wzór fejsbukowego świata... Ale gdy nas widza to nawet goscie na chopperach odkręcają lecąc winklu! Wystarczy tam 110-120kmh żeby zejsc na kolano - tyle ile i tak wiekszosc z nas przekracza na 70tce...- ale nie widze sensu leciec tam 150 kiedy wlasnie przy tej predkosci i wiecej wiekszosc sie tam zabiła!<br><hr>Chylo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/10/2014, 08:03

odgrzewanie kotleta, chyba nie macie o czym pisać<br><hr>sevc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/10/2014, 10:56

Tak, pzy okazji nagłaśniania Chabówki czy "fraga na motorze" może w końcu ktoś wpadnie na to, że mamy zdecydowanie za mało torów kartingowych na których można by fajnie pojeżdzić i wypadałoby wybudować przynajmniej po jednym torze na województwo na wzór orlików.
Stary Kisielin i tym podobne tory dla większości są zbyt daleko od domu żeby w niedzielne popołudnie sobie wyskoczyć polatać.
ostatnio byłem na Cabówce i widzę, że większości przydałoby się parę lekcji na torze. <br><hr>lux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê