Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Motocyklista vs samochód -...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Motocyklista vs samochód -...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Motocyklista vs samochód -...

Postprzez Åšcigacz » 29/9/2014, 14:07

Dyskusja na temat: Motocyklista vs samochód - zaskakująca kompilacja
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocyklista vs samochód - zaskakująca kompilacja
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 14:07

Czy tego juz tutaj czasem nie bylo ?<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 14:24

Komentatorzy napisał(a):Czy tego juz tutaj czasem nie bylo ?<br><hr>.<br>
Nie :-) Był podobny materiał o nazwie Lewa w Górę dla motocyklistów :-) Pozdrawiamy!<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 15:29

Komentatorzy napisał(a):Czy tego juz tutaj czasem nie bylo ?<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie :-) Był podobny materiał o nazwie Lewa w Górę dla motocyklistów :-) Pozdrawiamy!<br><hr>Boczo<br>
Hmmm, w takim razie widzialem to gdzie indziej. Mozliwe, ze to kolejny jego filmik, ktory byl w podobnych na youtube ;)<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 16:17

ogólnie trochę nie rozumiem tego wciskania się na motorach między samochody. jestem zwolennikiem motoryzacji, sam jeżdżę yaris hybrydą i miałem okazję spotkać się z uprzejmością motocyklistów, ale prawo powinno być takie samo dla wszystkich, między inne samochody się nie pcham. <br><hr>Jimi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 18:37

Jasne, że to już było ;) Odgrzewany kotlet, frytki zimne :)<br><hr>Rolnik62
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 19:57

bardzo słaby motocyklista interesuję się wszystkim tylko nie drogą, widać też że ma małe doświadczenie na drodze - szczególnie jazdy w dużym mieście. Ten film już był jest jeszcze kilka części filmów tego motocyklisty - na jednym kończy się małą stłuczką. To jest właśnie przykład jak nie należy jeździć niby wszytko zgodnie z prawem ale jednak efekt jest słaby <br><hr>moto44
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 20:32

Komentatorzy napisał(a):ogólnie trochę nie rozumiem tego wciskania się na motorach między samochody. jestem zwolennikiem motoryzacji, sam jeżdżę yaris hybrydą i miałem okazję spotkać się z uprzejmością motocyklistów, ale prawo powinno być takie samo dla wszystkich, między inne samochody się nie pcham. <br><hr>Jimi<br>
od tej pory śmiało można mówić zamiast "pies ogrodnika" to "typowy polak" - samemu nie może to nikt inny tym bardziej nie może.
taka cecha tego narodu, jak nie ja to nikt
rzygać się chce...<br><hr>tash
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2014, 21:25

Filmik calkiem przyjemny, ale widac tez na nim, ze w Polsce czesto na drodze jest wolna amerykanka, bo przepisy i rozplanowanie nijak sie maja do rzeczywistosci. Pocieszcie sie, gdzie indzoej czesto nie ma lepiej.
W Niemczech infrastruktura jest dobra ale wiele przepisow jest tak samo, jak nie bardziej, oderwanych od rzeczywistosci. Wyprzedzanie w korkach to tabu (lepiej zagotowac silnik, jak jest chlodzony powietrzem), postawienie motocykla na chodniku obok skuterka grozi mandatem, za szyba (na nakedzie tez) ma sie miec w niektorych miastach parkometr (typowe kartoflane podejscie), a na zakazie wyprzedzania, samochody moga wyprzedzac motocykle (!), ale w druga strone nie wolno (przepis z roku 45 ale przepis), niektore drogi sa zamkiete do motocykli (bo kartofelkom w sypialni brzeczalo) albo sa oblozone zakazem jazdy w nocy (tylko motocykle, czasem jeszcze tiry, agrotuningowane wieswageny maja immunitet). Dzieki Bogu sporo policjantow przymyka na te motocyklowe grzeszki oko, jak jednak trafisz na mlotka z kijem w d*pie, to kasa leci... <br><hr>Emigrant
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2014, 05:36

Takie coś trzeba promować a nie nienawiść jednych do drugich! Im więcej chamstwa w tv bądź internecie tym ludzie są cwańsi! Promujcie właśnie takie nagrania.<br><hr>Motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2014, 07:48

Komentatorzy napisał(a):bardzo słaby motocyklista interesuję się wszystkim tylko nie drogą, widać też że ma małe doświadczenie na drodze - szczególnie jazdy w dużym mieście. Ten film już był jest jeszcze kilka części filmów tego motocyklisty - na jednym kończy się małą stłuczką. To jest właśnie przykład jak nie należy jeździć niby wszytko zgodnie z prawem ale jednak efekt jest słaby <br><hr>moto44<br>
Zgadza się. Staram się pomachać kiedy ktoś mi ustępuje ale nigdy kosztem następnego manewru, który mam wykonać. Moim zdaniem gostek robi to zbyt ostentacyjnie. Tak jak mówisz - jakby na chwilę przestawał interesować się jazdą i skupiał się na tym żeby za wszelką cenę podziękować. Wiadomo, każdy kiedyś zaczynał i nie powiem - też się jarałem tym, że morze czerwone się przede mną rozstępuje w korku ale im szybciej się z tego wyleczy tym lepiej. Dziękować? Tak, ale nie kosztem własnego tyłka.<br><hr>szatan667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2014, 15:39

Komentatorzy napisał(a):ogólnie trochę nie rozumiem tego wciskania się na motorach między samochody. jestem zwolennikiem motoryzacji, sam jeżdżę yaris hybrydą i miałem okazję spotkać się z uprzejmością motocyklistów, ale prawo powinno być takie samo dla wszystkich, między inne samochody się nie pcham. <br><hr>Jimi<br>
wszystko można, tylko zawsze z głową. Jak samochody stoją niech jedzie, gorsze są wjazdy motocyklem pomiedzy jadące samochody, to jest proszenie się o spotkanie z glebą<br><hr>sam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê