Zobacz wÄ…tek - Mozliwe przytarcie?
NAS Analytics TAG

Mozliwe przytarcie?

Enduro, Cross
_________

Mozliwe przytarcie?

Postprzez matthew #3 » 20/9/2014, 13:35

Czesc. Ostatnio mialem nieprzyjemna sytuacje, podczas podjazdu musialem wyrzucic motocykl i niefortunnie spadl on na lewa strone i caly czas chodzil. Jako ze podjazd byl stromy musialem leciec na okolo i zajelo mi to z 40sek-1 minute. Gdy podbieglem, odrazu go zgasilem i dziwnym trafem wrzucil sie luz. Podnioslem go, poczekalem az olej sie mniej wiecej wyrowna, pare razy kopnalem, odpalilem i pojechalem jezdzic dalej. Dopiero w domu do mnie dotarlo: 'o k*rwa, mogl sie troche przytrzec".
Teraz pytanie: Czy nie lezal zbyt dlugo? Jest jakas szansa ze sie nie przytarl, bo jednak jezdzilem pozniej jakies 2h.

Motocykl to Suzuki rmz 250 04-06r
Suzuki RMZ 250
Avatar użytkownika
matthew #3
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 25/7/2011, 19:35


Postprzez henio12323 » 20/9/2014, 17:12

ale chodził na wolnych obrotach czy gaz na maxa ?

współczesne 4takty mogą praktycznie pracowac do góry nogami ;P nie raz miałem na podjeździe że moto poleciał i praktycznie do góry nogami był i pracował jak trzeba, gorzej jak zgaśnie bo od razu w odme idzie olej potem do f.powietrza i ładna struga dymu potem jest :D ale póki chodzi i nie pobrał oleju ( nie kopcił ) to sie nic nie stało. oleju tez zazwyczaj jest na tyle sporo że pompy go zassają nawet jak jest silnik przechylony
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez matthew #3 » 20/9/2014, 22:37

chodzil na wolnych. dzieki henio za uspokojenie, bo mialem zamiar jutro silnik rozbierac :D
Suzuki RMZ 250
Avatar użytkownika
matthew #3
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 25/7/2011, 19:35



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê