Zobacz wątek - Wybór motorowery
NAS Analytics TAG

Wybór motorowery

i inne małe pojemności
_________

Wybór motorowery

Postprzez ConDesign » 15/9/2014, 19:38

Witam :d
Potrzebuje pomocy bo mam do wyboru 2 motocykle :
Yamaha TRZ i Derbi GPR pojemność max 50 cm
Pomóżcie w wyborze Smile :
1. Wygląd
2. Moc
3. Spalanie
4. Wygoda
5. V-Max
ConDesign
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/9/2014, 19:29
Lokalizacja: Polanka Wielka


Postprzez fablitto » 15/9/2014, 21:15

Siema. Te sprzęty mają podobną moc wkońcu oba w 2-suwie i z tą samą pojemnością i sylwetką. Jeśli chcesz sobie kupić to kup tą ktura ci się podoba i na której ci będzie wygodnie. No i wiadomo nie kup czasem zajazdu lub po wypadku. Ja na twoim miejscu wzioł bym Yamaczke bo jak by nie patrząc Japońskie motory są naj lepsze. Powodzenia w wyborze!!
fablitto
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 29/1/2014, 23:44
Lokalizacja: Poland


Postprzez SpeedyGonzales » 16/9/2014, 12:39

fablitto napisał(a):Siema. Te sprzęty mają podobną moc wkońcu oba w 2-suwie i z tą samą pojemnością i sylwetką. Jeśli chcesz sobie kupić to kup tą ktura ci się podoba i na której ci będzie wygodnie. No i wiadomo nie kup czasem zajazdu lub po wypadku. Ja na twoim miejscu wzioł bym Yamaczke bo jak by nie patrząc Japońskie motory są naj lepsze. Powodzenia w wyborze!!

RS jest włoska, XR6 francuski, TZR japońska a wszystkie mają IDENTYCZNY WŁOSKI silnik:-)
Poza tym:
1. każdy woli co innego.
2. obecnie 70 procent jak nie więcej motorowerów jest w różnym stopniu odblokowana bądź zmodyfikowana i w zależności od stanu czy zębatek trudno powiedzieć, musisz porównywać indywidualne egzemplarze ale generalnie osiągi porównywalne.
3. Tu też zależy od modyfikacji, ale AM6 w serii po odblokowaniu na gaźniku 14 spala średnio 2,7l.
4. Wygoda powiadasz, a skąd mam znać Twoje preferencje? Przejedź się i zobaczysz który bardziej Ci pasuje.
5. patrz punkt 2.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr