Zobacz wÄ…tek - Yamaha Neo's problem z osiÄ…gami.
NAS Analytics TAG

Yamaha Neo's problem z osiÄ…gami.

i inne małe pojemności
_________

Yamaha Neo's problem z osiÄ…gami.

Postprzez adam0097 » 13/9/2014, 14:53

Witam.

Panie i Panowie potrzebuje pomocy jeśli chodzi o osiągi. Sytuacja jest taka że standardowa prędkość skutera wynosiła około 70km/h, któregoś dnia spadła do 60-66 km/h a teraz do 50 km/h. Kolejną dziwną sprawą jest fakt, że rano próbując nim dojechać do szkoły, prędkość utrzymuje się w granicach 45 km/h (a wracając w godzinach popołudniowych nie ma już większych problemów prędkość max. wynosi 55-60 km/h). Skuter ma 16 tyś przebiegu Yamaha Neos 09 r. Zastanawiam się czy wymienić rolki (pas jest nowy), ale ostatnio były robione 1500 km temu oraz czy przydało by się wymienić sprężynę centralną (tłok był wymieniany na nowy a cylinder miał szlif). Dodatkowo bardzo dziwniej grzeje się tłumik nawet po 10 km jeździe.

Mam też takie pytanko czy da się w jakiś sposób usunąć zadrapania z plastików z tych czarnych plastików(w linku podrzuciłem parę fotek) oraz czy te czerwone opłaca się dać lakiernikowi żeby na nowo przemalował i czy mógł by też jakoś te czarne przeczyścić.
http://imgur.com/Rs1D5qa,...ItcbI,0zH9xui#0

Pozdrawiam
Adam Nizio
adam0097
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/9/2014, 14:44


Postprzez fablitto » 15/9/2014, 21:39

Siema. jeśli wymieniłeś pas to on musi się dotrzeć (kilkaset kilometrów w zależności od paska) wyreguluj gaznik razem z czyszczeniem, sprawdź świecę bo co jakiś czas się ją wymienia i filtr pow. do czyszczenia. Jeśli to nie pomorze to morze coś z tym silnikiem, sprawdził bym terz jaka jest kompresja i pod kompresja czyli wtedy niema dość rzeby zaciągnąć mieszanki miałem coś takiego więc pisze tylko że mój sprzet wogule nie odpalał. Pozdro!
fablitto
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 29/1/2014, 23:44
Lokalizacja: Poland




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê