Zobacz wÄ…tek - Oponki
NAS Analytics TAG

Oponki

Dla fanów czterokołowców
_________

Oponki

Postprzez Boszen » 7/9/2014, 10:45

Witam.
Jakie można wmontować oponki do Bashana 250 ? Zależy mi aby nie były od oryginalego Bashana. Dobrze jakby były z kostką.
Skoro już napisałem temat to mam drugie pytanie, a mianowicie jakie można wmontować zawieszenie czy ośke od innego quada do Bashana ?
Boszen
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30/8/2014, 20:08


Postprzez henio12323 » 7/9/2014, 12:09

wszystko można tylko nie ma sensu bo bez przeróbek nic nie podpasuje

co do opon allegro.pl i szukaj po rozmiarze jaki cie interesuje i kształt bieżnika no i cena jaka cie interesuje
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez kaczmer » 22/9/2014, 13:50

Mam pytanie co do opon - zastanawiam się nad zmianą opon w swoim quadzie - zima idzie i chyba bym chciał trochę poszaleć (o ile można w z moją maszyną :P)

szukając tematu trafiłem na ten (jest na pierwszej stronie) i zacząłem zastanawiać się nad tą kostką - czy to jest dobre rozwiązanie? Np. takie:
Obrazek
(źródło) (otwórz link)

i skoro takie robią, to pewnie są dobre, ale chodzi o to, czy zimą jak zjadę z łąki np. na asfalt, to taki typ bieżnika nie spowoduje, że będę latał po asfalcie? Zastanawiałem się nad "zwykłym" bieżnikiem, ale tam nie poszaleję na polach, łąkach, śniegu itp.

dzięki!
Avatar użytkownika
kaczmer
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22/9/2014, 09:45
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez henio12323 » 22/9/2014, 21:01

a jaki to jest zwyjły bieżnik a niezwykły ? bo nie czaje....

jak chcesz latać zimą to lepiej dorwać jakies stare kapcie i najlepiej zarzucic tam dętki, i zrobic kolce, jak kostki niezłe to mozna nawet grubsze wkręty powkręcac to sie bedzie gryzło. ja miałem quada i oponki całkiem przyzwoite ale zimą jazdy nie było., załozyłem nie pamietam po 4 łancuchy na opone ( takie napędowe łancuchy bo sie ładnie gryza ) i dopiero była trakcja :D a takie zdrowe oponki wolałbym miec na piasek w lecie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê