Zobacz wątek - Problem z DT 125
Advertisement
NAS Analytics TAG

Problem z DT 125

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z DT 125

Postprzez MaciekDT » 6/9/2014, 11:26

Witam mam taki problem z moją Yamahą DT 125 r z 1997r . sPRAWA JEST TAKA ZE KOLEGA POWIEDZIAL ZE JAK ODŁACZE ZAWÓR YPVS TO MOTOR BEDZIE MIAL WIEKSZA MOC PONIEWAŻ TEN ZAWÓR NIE DO KONCA SIE OTWIERA I BLOKUJE WYLOT SPALIN, NO I ODŁACZYL MI GO A ZAWÓR PODNIUSŁ DO KONCA NA POCZĄTKU BYŁO WSZYSTKO OK ALE STWIERDZILEM ZE PODŁACZE SPOWROTEM ZAWÓR GDYŻ NIC TO NIE DALO. NO I PO TYM MOTOR JAK BY STARCIL MOC NIE MA TAKIEGO ODEJSCIA I PREDKOSC JEST SLABSZA WCZESNIEJ LECIAL MI 110KM/H A TERAZ TAK 80 I ZEBY SIE DO TEJ PREDKOSCI ROZBUJAŁ TO TRZEBA TROCHE POCZEKAC. LICZE NA WASZA POMOC . POZDRAWIAM
MaciekDT
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/9/2014, 11:20


Postprzez jackal_pl » 6/9/2014, 14:08

Ok, po pierwsze: ortografia - przecież przeglądarki podkreślają źle napisane słowa. wystarczy PPM i kliknąć poprawioną wersję. Po drugie ten nieszczęsny capslock. Naprawdę nie patrzysz na ekran jak coś piszesz?
Wracając do tematu:
Reakcja jak najbardziej prawidłowa. Musiałbyś to sobie tam wyczyścić lub wymienić, bo przyczynę spadku mocy przecież znasz.
Kawasaki ER-5, 98r.
jackal_pl
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 9/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Okolice Gliwic


Postprzez MaciekDT » 6/9/2014, 16:10

Ma pan racje ortografia u mnie nie jest najlepsza ale jestem dyslektykiem i nie przywiazuję do tego za bardzo uwagi. a co do tematu to co mam dokładnie zrobić ? Pozdrawiam
MaciekDT
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/9/2014, 11:20

Postprzez henio12323 » 6/9/2014, 16:42

dysleksja to stan umysłu ;D jakbys chciał to byś pisał poprawnie.

oddaj do mechanika, zawór musi byc bez tego sprzet nigdy nie bedzie działał jak trzeba. po to ktos go zaprojektował żeby pomagał a nie szkodził. niech ci kolega zakłada z powrotem jak było :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN

Postprzez miki1406 » 8/9/2014, 10:57

Dysleksja/dysortografia itd... to takie nowoczesne tłumaczenie, że się nie będę uczył i mam w wszystko w d... Wychowanie bezstresowe...

Za moich czasów dostawało się wpierdziel i człowiek pisał jak Mickiewicz... a teraz to mamusia, poradnia i olewka... A do nauki się brać, a nie latać po zaświadczenia... A jak nie dawał dalej rady, to trafiał do szkoły zawodowej i uczył się praktyki, bo magistra to już z niego nie chcieli robić...

Jeszcze trochę i będą dysmatematycy, dysgeografowie, dyshistorycy, i ogólnie, od ręki sekretarka maturę wypisze i do domku wyśle... Bo po co się uczyć jak są poradnie...

A już za parę lat, trochę biegania, jakiś fajny problem nowy się znajdzie, załatwi się 1 grupę, i można leżeć w domu a kaska płynie...

Mam dopiero 27lat, a tak mnie to wnerwiaaaa, że szał...
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr