Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> To nie koniec drogi - wyprawa...
Advertisement
NAS Analytics TAG

[Aktualności] To nie koniec drogi - wyprawa...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] To nie koniec drogi - wyprawa...

Postprzez Ścigacz » 8/8/2014, 14:05

Dyskusja na temat: To nie koniec drogi - wyprawa niepełnosprawnych motocyklistów
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
To nie koniec drogi - wyprawa niepełnosprawnych motocyklistów
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 8/8/2014, 14:05

To jest PASJA!
Ten film może pomóc pokonać wiele barier, nie tylko fizycznych, ale przede wszystkim mentalnych.
Chłopaki mimo wypadków i chorób wrócili na swoje sprzęty lub po prostu zostali nimi zarażeni.

Chłopaki się dobrze przygotowali, mają swoje sprzęty, zorganizowali sobie już sponsorów na część kosztów a do tego wszystkiego włożą swoje umiejętności, energię i pracę w nakręcenie filmu!

Zachęcam by zrezygnować z tych paru groszy za litr lub więcej paliwa i pomóc im spełnić to marzenie a przede wszystkim nakręcić inspirujący film.

LwG!<br><hr>imnariel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/9/2014, 16:18

KIEDYS JEZDZIŁEM NA MOTOCYKLACH, NAWET JAK PO WYPADKU ODZYSKAŁEM PRZYTOMNOSC ZAPYTAŁEM CZY NIKOGO NIE SKRZYWDZIŁEM I W JAKIM STANIE JEST MOTOCYKL. WTEDY NIE ZYJACA MATKA POWIEDZIAŁA ZE WYPADEK MIAŁEM SAMOCHODEM:) MIMO BÓLU UŚMIECHNOŁEM SIĘ ALE NA KRÓTKO BO USŁYSZAŁEM ŻE KIEROIWCA BYŁ MÓJ PRZYJACIEL, BYŁ BO ZGINOŁ.
TERAZ MOJĄ PASJĄ JEST KIBICOWANIE SAMOCHODY I MOTOCYKLE NA TRZECH KOŁACH. MAM SAMOCHÓD Z 1989 I CHCIAŁ BYM GO DZIEKI REFUNDACJI MIASTA ZAREJSTROWAĆ NA ZABYTEK. <br><hr>sdfghj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr