Zobacz wÄ…tek - fz6 s2, hornet'07, gsr 600
NAS Analytics TAG

fz6 s2, hornet'07, gsr 600

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez neuro » 13/8/2007, 09:43

michnia77 napisał(a):Na początku zaznaczam że to moje pierwsze moto a śmigam na GSR 600.Jestem bardzo zadowolony z jazdy w mieście jak i z dłuższych wyjazdów.


Też mi się owe 2 kółka b. podobają. Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z ramami w GSR? Słyszałem, że są problemy z ich wytrzymałoscią - czy było jakieś oficjalne stanowisko S w tej sprawie, warto się tym mocniej przejmować?
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
neuro
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4/8/2006, 14:31
Lokalizacja: KRK


Postprzez lukasgsr » 21/8/2007, 08:32

fantom napisał(a):
michnia77 napisał(a):śmigam na GSR 600.


A jak to jest z tymi wydechami pod tyłkiem? Przeczytałem ten test w ŚM, w którym zwracano uwagę, że pasażera trochę grzeje w dupkę. A kierowcę?


Mam GSR-a i faktycznie pisali w gazetach że w dupę grzeje - ja tego nie odczułem, większe ciepło idzie od silnika jak stoisz np na światłach. A pasażer mnie nie obchodzi jak mu za ciepło to won. :lol:
Suzi GSR
lukasgsr
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2007, 08:10
Lokalizacja: Poznań


Postprzez lukasgsr » 21/8/2007, 08:41

Ja się ramą i jej główką nie przejmuję. Fakt widziałem kilka zdjęć ale wydaje mi się że pęknięcia były spowodowane raczej szaleńczym traktowaniem moto niż winą konstrukcji, Generalnie kupiłem właśnie GSR-a bije na łeb inne pod względem wyglądu.
Suzi GSR
lukasgsr
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2007, 08:10
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê