Zobacz wÄ…tek - honda cr 250 nikasil ?
NAS Analytics TAG

honda cr 250 nikasil ?

Enduro, Cross
_________

honda cr 250 nikasil ?

Postprzez strup » 5/8/2007, 22:23

Hej :] Mam male pytanie do znawców ! A mianowicie interesuje mnie honda cr 250 z 1992 roku (tak napisal sprzedawca) po kontakcie tel. wypytalem co i jak.Oczywiscie niemoglem zapomniec jak sie ma cylinder , tlok i NIKASIL ! i wlasnie dostalem odpowiedz ze nikasilu wogole niema bo w tym roku nierobiono jeszcze takiej powloki tylko jest tuleja (chodzi chyba o zeliwna) Co Wy na to ,czy faktycznie w tych latach jeszcze niestosowano takich powłok ? Prosze o pomoc i z gory dziekuje
strup
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/8/2007, 22:11


Postprzez piotrekmx » 6/8/2007, 08:27

Ten motocykl mógł mieć już paru właścicieli więc nie wiadomo co oni robili z nim. Możliwe że ktoś po prostu wstawił tą tuleje albo coś :lol:
Avatar użytkownika
piotrekmx
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/7/2007, 12:15


Postprzez Beavis » 6/8/2007, 08:39

W tych rocznikach stosowano jeszcze tuleje. Dopiero tak w latach '95 nikasil stał się popularny. Choć nie wiem czy tyczy to się akurat CR. Musisz popytać u dealera Hondy.
Avatar użytkownika
Beavis
Moderator
 
Posty: 960
Dołączył(a): 5/8/2006, 20:37
Lokalizacja: SÅ‚oneczne Aspen

Postprzez motoktos » 6/8/2007, 09:52

Moim zdaniem juz powinien byc nikasil, ale nie dam sobie nic za to odciac:) kolega mial kiedys suzuki rm z 93r i byl juz nikasil.
Do tego slyszalem pewna opinie ze wstawienie tuleii
jest tansze od nikasilu i czesc ludzi decyduje sie na to zeby zrobic motor szybko na sprzedaz, w cylindrze gdzie kiedys byla powloka nikasilu na jej miejscu pojawia tuleja wraz z nia pojawiaja sie podobno problemy z chlodzeniem...
Ale podkreslam nie mam pewnosci najlepiej zadzwon do jakiegos serwisu.
motoktos
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2/6/2007, 13:37
Lokalizacja: skÄ…dÅ›

Postprzez strup » 6/8/2007, 20:26

Dzieki za odpowiedzi :) przydałby sie ktos kto smiga takim motorkiem chociaż takich juz pewnie niema :)
strup
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/8/2007, 22:11



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê