Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
 
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez AirSoftowiec » 27/7/2012, 20:37

Witam ,
jestem Piotrek , mam 16 lat i pochodzę z okolic Piotrkowa Trybunalskiego . Moją pierwszą przejażdżkę zaliczyłem na romecie t-2 który należał do ojca i po kilku drobnych zabiegach odpalił po kilkunastu latach , było to bodajże jakieś 6 lat temu. Na kartę motorowerową nie mogłem czekać więc zapisałem się zaraz po tym jak stuknęło 13 , parę mies. później kupiłem simsona sr 50 niestety nie odpalał a jego stan pozostawiał wiele do życzenia ,władowałem w niego trochę kasy i przesłużył mi 3 lata . Od dawna zastanawiałem się nad kat. a1 ale nie mogłem znaleźć motocykla dla którego opłacało by mi się zdawać . Spędziłem wiele dni , ba miesięcy by znaleźć tego jedynego .W końcu zaryzykowałem i się zapisałem .... byłem przekonany do yamahy ybr ale za sprawą jednego z użytkowników tego forum [chwała mu za to ] kupiłem hyosunga gt 125 comet 2006r . Aktualnie motocykl czeka aż odbiorę plastik [ egzamin mam za ok. 2 tyg] Moją równorzędną pasją są militaria i nieodłączny od nich AirSoft.
LwG
-Hyosung GT 125 Comet- Sprzedany
-Suzuki Gs 500 2002r
Avatar użytkownika
AirSoftowiec
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 16/6/2012, 17:02
Lokalizacja: Łódzkie- Piotrków Trybunalski


Postprzez motorOna » 30/7/2012, 22:57

Tak więc wypadałoby się przywitać Wink

Na imię mam Karina i mieszkam obecnie w Poznaniu.
Moja przygoda z motocyklami zaczęła się od mamy, która od zawsze ma prawko, ale nie udało jej się zrealizować marzenia jakim jest kupno motocykla. Stąd też córeczka postanowiła zrobić prawo jazdy A i zrealizować mamy marzenie.
Kupon na portalu z kuponami przyspieszył wszystko bo udało mi się kupić prawko za pół ceny
Od kiedy wsiadłam pierwszy raz za kółko auta poczułam, że będzie się świetnie jeździć, tak samo było i z motocyklem.
Jak tylko wsiadłam na pierwszy w życiu motocykl jako kierowca, od razu wiedziałam, że będzie moją drugą połówką. Obecnie jestem jeszcze na kursie, gdyż przez właśnie te kupony instruktorzy mają ręce pełne roboty.
Jednak ciągle czytam, oglądam filmiki i staram się jak najwięcej wiedzy zdobywać i czerpać jak najwięcej radości i wspaniałych uczuć jeżdżąc póki co z instruktorem.
Na szczęście jeden z instruktorów jest tak miły, że gdy poznał się na moich zdolnościach ;) pozwala jeździć na offroad i autostrady, bo po mieście nie mam problemów
Planuje na koniec sezonu zakupić moją pierwszą "bestię"
jeszcze nie do końca wiem co to będzie jednak liczę, że jak przyjdzie ten czas to mi pomożecie
Najpierw porządne ubranie, kask itd i po sezonie można będzie odebrać gdzieś czekający na mnie pierwszy motocykl :D

No i witam wszystkich serdecznie i liczę na miłą współpracę i mam nadzieję się czegoś od Was nauczyć

PS. Pierwsza LwG zaliczona ^^ z Lką na plecach ... to było wspaniałe uczucie
http://www.bikepics.com/members/karinab/ | gdyby wszyscy buli normalni - życie byłoby nudne - mówię ja 8-)
Avatar użytkownika
motorOna
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30/7/2012, 22:44
Lokalizacja: Kołobrzeg->Poznań


Postprzez miki1406 » 3/8/2012, 10:17

Siemkaaaaa!!! To ja Mikołaj!
Witam się znowu bo wieki mnie nie było przez brak neta :?

Żyje mam się dobrze, ożeniłem się :twisted: Aktualnie kupuje znowu czajnika - wiadomo - remonty ważniejsze :lol: Pracuje sobie w InterCars'ie w Sochaczewie jako sprzedawca (od dzisiaj - awansik :P )

Na razie to tyle... Pozdro i lewa w góre :lol:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez TNT-vip » 4/8/2012, 19:52

Witam, Marek z Piotrkowa Trybunalskiego,

Jak na razie nie udało mi się zdać egzaminu na A na placu, w najbliższy wtorek podejście nr. 2.

Docelowo chce jeździć na nowym Fazerze z salonu, ale zacznę od 250, najlepiej coś nowszego a taniego, może Romet.
W rodzinie jest też jeden Cruiser 1300 Yamaha, to może zamiast plastiku będę na wozidełku jeździł :). Czas pokarze
TNT-vip
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/8/2012, 19:26

Postprzez Angler » 7/8/2012, 10:28

Witam wszystkich, mieszkam w Rawiczu, od kwietnia 2010 roku jestem posiadaczem prawa jazdy i Kawasaki EL 250 (wcześniej ujeżdżałem starego Rometa i 2 skutery - Derbi Vamos i Aprilię SR). Moje zainteresowania znacznie wykraczają poza motoryzację, więc niestety mam zbyt mało czasu (i pieniędzy) by wszystko pogodzić.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez FreeFighterPL » 13/8/2012, 21:22

Witam wszystkich serdecznie z Murowanej Gośliny (20km na północ od Poznania)

Motocyklem jeżdżę dwa lata, aktualnie jest to Doktor Suzuki 800, wcześniej były jedynie simsonek i komarek na pedały.
Marzeniem jest duży Harley Davidsnon ale pieniędzy nie ma.

Po godzinach Libertarianin z Nowej Prawicy oraz pasjonat sztuk walki.
Alternatywą dla demokracji jest normalność.
Avatar użytkownika
FreeFighterPL
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/7/2012, 21:59
Lokalizacja: Murowana Goślina

Postprzez dziewczyna855 » 14/8/2012, 00:05

Siema
Karolina z Podlasia Wita :)
Jest to mój 1 sezon,pocinam XJ 600

Pozdro dla Wszystkich :)
Jak Mi Mówią Ty Musisz-Ja Mówię Niekoniecznie ...
Avatar użytkownika
dziewczyna855
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 13/8/2012, 23:05
Lokalizacja: Łomża

Postprzez levan94 » 16/8/2012, 21:21

Siemanko, Łukasz okolice Cz-wy
Na razie pocinam TZR'ką 125 RR z 96r ponieważ dopiero się rozkręcam, może w przyszłym roku jakaś 600 wpadnie :D

Jeżdżę od 4 klasy podstawówki, startowałem na Komarze 2, później był Ogar 200
Avatar użytkownika
levan94
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4/8/2012, 08:37
Lokalizacja: Cz-wa

Postprzez m_agi_k » 18/8/2012, 19:54

Cześć,
mam na imię Karolina i oficjalnie jestem tutaj świeżynką, nieoficjalnie nie pamiętam od kiedy szukam tutaj co chwilę czegoś :) Miałam 9 lat jak pierwszy raz jeździłam na sportowych motorach jako "plecak" oczywiście :) Niestety w tej właśnie formie podróżowania kilka lat później miałam wypadek i przez baaaaardzo długi czas nie wsiadłam na motor ale słabość została. Więc w końcu postanowiłam zmierzyć się ze strachem i spełnić swoje największe marzenie czyli jazda na Aprilli RS a w przyszłości Ducati ;).
Pozdrawiam w szczególności Kołobrzeg, Poznań, Kraków czyli "tych" zaskoczonych, że jednak tutaj jestem ;)
m_agi_k
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18/8/2012, 19:37
Lokalizacja: krk

Postprzez Kwoli » 20/8/2012, 21:23

Witam ;) Na trzaskałem już kilka postów ale dopiero od dziś mam moto (varadero 125), więc pasowałoby się przywitać,
Kuba, Brzozów, lat 16.
To forum już wielokrotnie okazało się pomocne, mam nadzieję że do działu "mechanika" nie będę musiał zaglądać :P
Wcześniej, pierdziałem sobie na małym chińskim wozidełku ale dopiero dzisiaj varadero zawitało do mojego garażu :)
Pozdrawiam i LWG :)
Avatar użytkownika
Kwoli
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 5/2/2012, 15:17
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez GieeR » 23/8/2012, 12:48

Witam wszystkich!

Mam na imię Grzesiek, jestem z Poznania. Nigdy poważnie nie myślałem o posiadaniu motocykla, ale ostatnimi czasy zaczęło się to zmieniać. Szukając informacji i ciekawostek, najczęściej i najchętniej zostawałem na tym Forum, więc oto jestem, loguję się i kłaniam. ;) Przeczytałem już wiele tematów i mnóstwo artykułów, ale mam nadzieję jeszcze dużo nauczyć się i dowiedzieć przy Was.
Pozdrawiam
GR
Avatar użytkownika
GieeR
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23/8/2012, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawcbr » 25/8/2012, 01:06

Hejka,

Mam na imię Sławek i jeżdżę Hondą CBR125. Obecnie mieszkam w Greater Manchester i mam nadzieję zdać egzamin na kat A2. Lubię wycieczki na moim motocyklu. W następnym roku jeżeli uda mi się z prawkiem to mam zamiar przejechać się do Polski na swoim sprzęcie, do tego czasu może zmienię na cbr250 albo na cb500s, a nawet jeżeli nie zmienię to bujnę się swoją pierdziawką- 3 dni w jedną stronę hahhahahhaha.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów
slawcbr
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24/8/2012, 22:27

Postprzez kilanek11 » 26/8/2012, 19:02

Cześć,

Jestem Dominik mam 16 lati na chwilę obecną jeżdżę Sachs Zx 50 - jest to niemieckiej firmy enduro na podzespołach dt i lc4, więc nie jest aż takie złe :) Mieszkam w Żarach i w niedługim czasie mam zamiar zrobić prowko a1 albo a2 :D a potem coś w deseń Varadero 125 lub Exc 125 :)


Pozdrawiam :)
kilanek11
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/8/2012, 18:53

Witam

Postprzez f4u » 27/8/2012, 17:06

Mam na imię Marek i mieszkam w Zielonej Górze obecnie posiadam bandziora 600S wcześniej śmigałem Hondą NX650 .
f4u
f4u
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/8/2012, 16:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Ergollum » 29/8/2012, 19:05

Cześć Wam.

Na imię mi Krystian. Jestem z Lubartowa ('okolice' Lublina). Lat mam prawie 17 (kończę w grudniu). Niestety nie jeździłem jeszcze żadną maszyną oprócz skutera. Planuję za rok zrobić sobie prawko kat. A2 (od 2013 kat. A niestety dopiero od 24 lat). Gdy stanę się szczęśliwym posiadaczem jakiejś maszyny, to z chęcią pojeździłbym trochę na jakieś wypady z innymi Lubartowiakami i innymi z okolic.

Pozdrawiam ;)
Ergollum
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29/8/2012, 18:47
Lokalizacja: Lubartów

Postprzez kosikredki » 5/9/2012, 10:23

Piona

Mam na imię Paweł, mieszkam w okolicach Bochni. Forum odwiedzam od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz nadszedł moment by się zarejestrować i przywitać.
Obecnie jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat. A, który mam nadzieje zostanie zwieńczony pozytywnym wynikiem egzaminu.
Na pierwszy motocykl wybrałem Suzuki Gs500, stąd spodziewajcie się mnie w dziale 'Chcę kupić motocykl' tam na pewno zadam jakieś pytania bardziej doświadczonym userom.

Tyle ode mnie pozdrawiam
kosikredki
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/9/2012, 10:14
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez marcinho » 6/9/2012, 14:55

Cześć wszystkim.
Marcin jestem, z Wrocławia. Prawkiem kategorii B pochwalić się mogę od ładnych kilku lat, ale chcę w końcu poczuć wiatr we włosach i dlatego jestem w trakcie zdawania na A. Trzymajcie kciuki:)
marcinho
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/9/2012, 14:48

Postprzez bulletxl » 6/9/2012, 21:49

Siema, pare dni temu kupiłem aprilie rx 125 96 rok po remoncie, chodzi swietnie i chciałbym żeby tak zostało a nie mam o tym pojęcia:) bo jestem świeżak w dziedzinie motocykli i chciałbym żebyście pomogli i dali info jak o nią dbać żeby było dobrze, na co zwracać uwagę co ile wymieniać płyny swiece i wgl wszystko na tamet. moze ktos ma instrukcje w jezyku polskim do tego sprzętu?? z gory dzięki za pomoc!
bulletxl
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/9/2012, 21:43
Lokalizacja: Sędziszów

Postprzez Czino » 7/9/2012, 20:13

Hej,
z tej strony Bartek :) Od zawsze marzyłem o motocyklu i w piątek (tydzień temu) udało mi się zdać upragnioną kat.A za pierwszym razem ;) W sobotę zakupiłem CBR'kę F3.Poza motocyklami interesuję się zegarkami i to chyba tyle o mnie...a mam 19 lat.
Pozdrawiam
Czino
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/9/2012, 20:08
Lokalizacja: Ślask

Postprzez filipkawka » 7/9/2012, 22:07

Witam,nazywam Filip mieszkam w portugalii,ostatnie 12 lat spedzilem na 2 kolkach,kiedys szosowe teraz tylko off-road.Smigam na zmiane na wr450f i na moim pierwszym,kochanym dr650 rs :) nigdy go nie sprzedam! Pozdrawiam wszystkich milosnikow motocykli.
filipkawka
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7/9/2012, 21:26
Lokalizacja: portugalia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr