Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez Enrothe » 31/1/2010, 17:59

Witam wszystkich, mam na imię Tomasz. Obecnie uczę się w technikum elektrycznym w kierunku informatyk. Obecnie, teoretycznie mieszkam w Gorzowie Wlkp. a w praktyce w małym miasteczku Lubniewice. Moim przyszłym obiektem polowań jest Honda cbr 600 f4i ze względu, że jest czymś pomiędzy motocykla sportowego a turystycznego.

Pozdrawiam Tomek.
Avatar użytkownika
Enrothe
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 6/7/2008, 23:42


Postprzez cichotam » 31/1/2010, 19:55

Wita wszystkich Marcin mieszkający obecnie w Warszawie. Moją przygodę z dwoma kółkami zacząłem w połowie minionego roku. W garażu, na rozpoczęcie nowego sezonu, czeka na mnie Yamaha FZ6 S2 N.
Pozdrawiam i życzę szerokości i przyczepności.
Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż, że się tego nie zrobiło.
Avatar użytkownika
cichotam
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/9/2009, 21:33
Lokalizacja: Warszawa / Łuków / Lublin


Postprzez drywer » 31/1/2010, 20:50

Cześć, jestem tu nowy, chciałem się przywitać bo nie mam motoru.
Siedziałem we więźniu za samobójstwo
drywer
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30/1/2010, 18:23
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez proceder » 1/2/2010, 00:34

Witam.
Grzesiek
chwilowo brak motocykla
Ostatnio edytowano 26/7/2010, 19:47 przez proceder, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
proceder
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/3/2009, 21:49

Marek, Oleśnica

Postprzez BettaR » 3/2/2010, 11:38

Hej! Witam wszystkich!
Mam na imie Marek, jestem z Oleśnicy i dosiadam Kawasaki ZZR 1200.

Pozdro!
BettaR
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2010, 11:30
Lokalizacja: Oleśnica

Postprzez siciun » 7/2/2010, 03:55

Witam. Jestem z Torunia, zarażony motoryzacja od urodzenia, jak wiekszosc zaczynalem od motorynki, w nadchodzacym sezonie bede bujał na Gixie 600 K3.
Pozdrawiam.
siciun
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7/2/2010, 02:52
Lokalizacja: Toruń

Postprzez radoGTI » 9/2/2010, 21:15

Siemanko wszystkim współtwórcom motocyklowej braci!

Ja jestem Rado i mam nieco ponad 18 wiosen... moja przygoda z motocyklami zaczęła się od motocykla znanemu wszystkim - WSK 125 (dwuramowa) po śmierci dziadka (pierwszego właściciela) zacząłem go wspólnie z bratem i wujkiem remontować, żeby mieć jakąś pamiątkę po dziadku prócz zegarka i po osiągnięciu stanu używalności... dał nam chyba więcej radości niż seks z [tu wstaw Twój ideał kobiety] - przepraszam - miało być nie-szowinistycznie. Potem tato stwierdził że bez okładek to se możemy po lesie pojeździć (a mnie szkoda było błyszczącej WSK) i kupił mnie i bratu pierdziki (Simsony S51;D) WSKi nie sprzedałem i nie przedam... ale jak już zrobiłem prawko to przydałoby się coś większego... Caaaaaałe wakacje zapierniczałem jak opętany i jest... Kawasaki ER-5 r. '97 czerwona jak jak... jak czerwony motor.

Hmm co chciałbym mieć... zakochałem się w NAKEDach ale napór powietrza bywa uciążliwy dlatego chciałbym coś w owiewkach... ale nie rzędówke bo wolę turkot od szlifowania;) Może VFR? VTR? takie cuś...

Jestem ze Starachowic i pozdrawiam ekipę LUZAKI ŚWIĘTOKRZYSKIE;D
radoGTI
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30/1/2010, 23:24
Lokalizacja: St-ce

Postprzez Konio » 9/2/2010, 23:30

rowniez pozdrawiam ze swietokrzyskiego 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez groodeks » 12/2/2010, 18:07

Witam! Jestem nowy na forum. Jestem z Wawy i chce kupić w najbliższym czasie enduro...
groodeks
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/2/2010, 18:04

Postprzez Karolina0718 » 14/2/2010, 12:00

Witam wszystkich, jestem Karolina i mieszkam w Białymstoku :) Puki co jeżdżę autobusem hehe :) Ale jak już zdam prawko to się pochwalę no i jak już zarobie na pierwszy motor to oczywiście też dam znać :)
Avatar użytkownika
Karolina0718
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 1/10/2009, 16:18

Postprzez Asmodeusz88 » 16/2/2010, 13:19

Witam.

Kolejny nowy, w chwili obecnej katuję skuter (Kingway Coliber Sport A.K.A. SHENKE GY) i miejską komunikację. Plan na przyszłość (bliższą i dalszą): kategoria A, kilka kursów doszkalających, sporo samodzielnych ćwiczeń na czymś dwukołowym (co, mam nadzieję, doradzicie mi dobrze) i Hayabusa.
Uprzedzając: jestem zwolennikiem, maniakiem i stronnikiem montowania w pojazdach tyle elektroniki, ile kiedykolwiek mogłoby się przydać.
Asmodeusz88
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/1/2010, 23:17

Postprzez marcinpsk » 16/2/2010, 22:57

Czesc.
Jestem Marcin. Klikam z Legionowa.
Generalnie juz dluzszy czas przegladam forum ale dopiero teraz postanowilem sie zarajestrowac :D
marcinpsk
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:48
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez cyferka87 » 17/2/2010, 15:51

witam!
jestem maciej ale kumple mowia na mnie cyfra:)
studiuje farmacje w poznianiu
egz na kat a zdalem w pazdzierniku 2009 (kat b mam juz 5 lat)
obecnie jestem w trakcie zbierania funduszy na pierwsze moto (gs500) i ubiór.
pozdrawiam
Suzuki GS500E :) czerwono-czarne
cyferka87
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 17/2/2010, 15:46
Lokalizacja: Poznań

Postprzez opor1 » 18/2/2010, 14:47

Siemka
opor1
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15/2/2010, 19:35

Postprzez gel3k » 22/2/2010, 18:22

hej,

grzesiek, niebieska CBRka.
skąd? z radomia.
Avatar użytkownika
gel3k
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21/2/2010, 10:13
Lokalizacja: Grójec

Postprzez AdamRs95 » 26/2/2010, 01:05

Jestem Adam. 15 latek (rocznikowo bo kończę dopiero w grudniu ;)) Moto... Już nie pamiętam od kiedy się nimi interesuję... Ale od początku. Mając chyba 9 lat mój tata kupił skuter (chinol oczywiście) dla mamy żeby sobie dojeżdżała do pracy a przy tym ja miałem uczyć się jeździć. Uczyłem się, co prawda łąmiąc przy tym prawo bo jeszcze miałem 4 lata przed sobą żebym mógł zdać na kartę moto-rowerową. Niedługo po tym tata kupił chopper'a 250 wektor'a. Pamiętam tą fascynację nim, nie mogłem się doczekać kiedy ja będę mógł nim jeździć... Tak minęły 2 lata... W maju gdy sezon całą parą tata dostał cynk od kumpla który miał wtedy jakiegoś chopper'a litra że jest zlot w wawie. Jako że mieszkamy 90 km od Wawy namówiłem tatę i pojechaliśmy. 3/4 motocykli to były motocykle sporotwe. Obejrzałem chyba wszystkie. Tata nie interesuje się takimi więc oglądał innej kategorii, a ja poprostu doznałem czegoś co zmieniło mnie chyba na zawsze... Nigdy nie interesowałem się motocyklami sportowymi bo panowało przekonanie w rodzinie że to dla dawców, szaleńców itp. Od wtedy interesuję się ścigaczami. Znowu minęły 2 lata, zdążyłem pogłębić swoją wiedzę o tych maszynach i zapoznać się z panami z policji, a dokładniej mówiąc na początku sezonu jak miałem 13 lat zostałem "złapany" przez policję na skuterze bez kasku i karty ale obyło się na pouczeniu. Mając 13 lat wreszcie tata pozwolił mi dosiąść sowjego sprzętu. 2 dni jeździłem na podwórku ale radziłem sobie więc tata dał się namówić na wyjazd za ten teren. Następnego dnia już jeździłem po drodze oczywiście najpierw nie był to dystans 5 km tylko chyba 200m. Mając 13 lat poszedłem do gimnazjum i tam poznałem kolegę z którym odrazu się zaprzyjaźniłem. Miał Gilerę Stalker na której często obaj jeździlismy. Mimo że ja już jeździłem większym sprzętem to i tak ten sprzęt wywarł na mnie duże wrażenie. Mając 14 lat w szkole odbywały się testy na kartę. Oczywiście teoria to banał 19pkt na 20, a na praktyce też się nie bałem bo już 2 lata wcześniej opanowałem przepisy ruchu drogowego. Można by powiedzieć że to była formalność. Potem zobaczyłem na ścigacz.pl artykuł o rekrutacji chłopców w wieku 13-15 lat do klasy 125 ccm w wyścigach motocyklowych. Bardzo chciałem i długo namawiałem rodziców ale się nie udało. :( No ale chociaż mogłem już poruszać się chinolem zgodnie z prawem... Kartę zdałem w maju a rodzice widząc moje niezadowolenie z powodu niezgodzenia się na wyścigi byli bardziej skłonni na kupno nowego moto. Chinol sypał się coraz bardziej a ja miałem już kartę. Początkwo byłem oczywiście za Gilerą Stalker. Ale trafiłem na portal polskajazda gdzie zobaczyłem motorowery z wyglądem ścigaczy. Odrazu się zainteresowałem. Po tygodni wiedziałem wszystko o Rieju RS2 Matrix, Tzr 50, Ns1 no i oczywiście Rs 50. Po oczywiście moich namowach rodzice się zgodzili i tak 17 lipca 2009r. o godz. ok. 22:00 przyjechał pan z rs'ką. Pierwsza jazda której nigdy nie zapomnę... Jechałem na 50 a czułem się jak na 250 napewno dlatego że był to inny typ motocykla. Rs'ka ma kilka wad i być może nie jest jeżdżącym ideałem ale zakochałem się w niej odrazu ;) Teraz w zimę torchę oglądałem filmików stuntera 13 i miałem ochotę zrobić ją na stunt ale w odpowiednim momencie otrząsnąłem się i stwierdziłem że nie będę jej katował... Chociaż stuntem pasjonuje się równie jak szybką jazdą więc zacznę go uprawiać jak tylko będę miał do tego odpowiedni motocykl... To tyle narazie co do mnie... Rozpisałem się, dziękuję tym którzy przeczytają mój post w całości...
Wysyłam zaproszenia na lockerz.com
Nie wiesz co to ? Zapytaj !
AdamRs95
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/2/2010, 21:24

siemka

Postprzez Brona » 28/2/2010, 09:36

Siema jestem Łukasz < Brona > obecnie nie posiadam motoru ale mam zamiar sobie sprawić :-)
Brona
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/2/2010, 11:38
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez narwhal » 28/2/2010, 12:56

Witam wszystkich!
Jestem Anka, mam 18 lat. Na forum trafiłam z powodu mojego natrętnego chłopaka Landryss25, który ma fioła na punkcie motocykli i ogólnie motoryzacji. Chciałam sprawdzić o czym tu się tak namiętnie po nocach pisze :D Od niedawna mam prawo jazdy kat.B, w przyszłości podobno koniecznie muszę być laska na motorze :d A tak poważnie. Nie wykluczam, że kiedyś i mnie tą pasją zarazi.
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez Dynia470 » 28/2/2010, 16:02

Witam wszystkich ;). Mam na imię Robert mam 15 lat. Pochodzę z Wałbrzycha. Motoryzacją interesuje się od ''zawsze'' - czyli odkąd pamiętam :). We wrześniu tego roku, wybieram się na A1 i planuje zakup Aprili RS 125. Aktualnie posiadam tylko chińskiego crossa 125 cc, którego szczerze mówiąc mam już dosyć :). Ciągle się psuje mocy to nie ma, rdzewieje. Ogólnie w przyszłości chcę zrobić kat. A, i kupić jakieś większe moto, dlatego też myślę, że jeżdżąc tą Apką, nabiorę jakiegoś doświadczenia ;).


Pozdrawiam :].
Dynia470
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23/4/2009, 21:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez QQQ50gQQQ » 1/3/2010, 15:15

Witam wszystkich . Mam 16 lat . Moje maszyny to WFM M06 65r , Jawa Mustang 79r , Derbi Senda 06r .
Avatar użytkownika
QQQ50gQQQ
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 2/1/2010, 21:35
Lokalizacja: Jasło

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr